Skip to content Skip to footer
0 items - ₺0.00 0

Gizlilik ve Güvenlik

www.kulturbasim.com 256 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir.

www.kulturbasim.com ‘den alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Sipariş oluştururken bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması gerekmektedir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, www.kulturbasim.com haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Copyright © 2020-www.kulturbasim.com- Tüm hakları saklıdır.

ADI/UNVANI: Kültür Sanat Basımevi
ADRES: Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi ZB7-ZB11 Topkapı / Zeytinburnu / İstanbul
EPOSTA: teklif@kulturbasim.com

Price Based Country test mode enabled for testing Türkiye. You should do tests on private browsing mode. Browse in private with Firefox, Chrome and Safari

X